RNCF1206BKE32R4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206BKE32R4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF1206BKE32R4
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 32.4 OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.RNCF1206BKE32R4.pdf2.RNCF1206BKE32R4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RNCF1206BKE32R4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF1206BKE32R4 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 32.4 OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 963475 pcs Datuen fitxa 1.RNCF1206BKE32R4.pdf2.RNCF1206BKE32R4.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Series RNCF Erresistentzia 32.4 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak RNCF 32 T9 32.4 0.1% I