RNCF0805TKT22K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805TKT22K1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0805TKT22K1
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 22.1K OHM 0.01% 1/8W 0805
Fitxak: 1.RNCF0805TKT22K1.pdf2.RNCF0805TKT22K1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RNCF0805TKT22K1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0805TKT22K1 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 22.1K OHM 0.01% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 188302 pcs Datuen fitxa 1.RNCF0805TKT22K1.pdf2.RNCF0805TKT22K1.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RNCF Erresistentzia 22.1 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak Q7842014
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 22.1 kOhms ±0.01% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film