RNCF0805FTY20R0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0805FTY20R0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 20 OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: 1.RNCF0805FTY20R0.pdf2.RNCF0805FTY20R0.pdf
  • Mezua
RNCF0805FTY20R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0805FTY20R0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 20 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 612305 pcs Datuen fitxa 1.RNCF0805FTY20R0.pdf2.RNCF0805FTY20R0.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RNCF Erresistentzia 20 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film