RNCF0805DTE2K37
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805DTE2K37 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0805DTE2K37
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 2.37K OHM 0.5% 1/8W 0805
Fitxak: 1.RNCF0805DTE2K37.pdf2.RNCF0805DTE2K37.pdf
  • Mezua
RNCF0805DTE2K37ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0805DTE2K37 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 2.37K OHM 0.5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5730688 pcs Datuen fitxa 1.RNCF0805DTE2K37.pdf2.RNCF0805DTE2K37.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RNCF Erresistentzia 2.37 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RNCF 20 T9 2.37K 0.5% R