RNCF0805DKE2K67
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0805DKE2K67
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 2.67K OHM 0.5% 1/8W 0805
Fitxak: 1.RNCF0805DKE2K67.pdf2.RNCF0805DKE2K67.pdf
  • Mezua
RNCF0805DKE2K67ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0805DKE2K67 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 2.67K OHM 0.5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2768503 pcs Datuen fitxa 1.RNCF0805DKE2K67.pdf2.RNCF0805DKE2K67.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RNCF Erresistentzia 2.67 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.67 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film