RNCF0805CKE10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805CKE10K0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0805CKE10K0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 10K OHM 0.25% 1/8W 0805
Fitxak: 1.RNCF0805CKE10K0.pdf2.RNCF0805CKE10K0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
RNCF0805CKE10K0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0805CKE10K0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 10K OHM 0.25% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 170394 pcs Datuen fitxa 1.RNCF0805CKE10K0.pdf2.RNCF0805CKE10K0.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RNCF Erresistentzia 10 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RNCF0805CKE10K0CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 kOhms ±0.25% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film