RNCF0805BTE5K11
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BTE5K11 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0805BTE5K11
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 5.11K OHM 0.1% 1/8W 0805
Fitxak: 1.RNCF0805BTE5K11.pdf2.RNCF0805BTE5K11.pdf
  • Mezua
RNCF0805BTE5K11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0805BTE5K11 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 5.11K OHM 0.1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1813603 pcs Datuen fitxa 1.RNCF0805BTE5K11.pdf2.RNCF0805BTE5K11.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RNCF Erresistentzia 5.11 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RNC 20 T9 5.11K 0.1% R