RNCF0805BTC316R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0805BTC316R
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES SMD 316 OHM 0.1% 1/8W 0805
Fitxak: RNCF0805BTC316R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RNCF0805BTC316Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0805BTC316R fabrikatzailea Stackpole Electronics Inc.
deskribapena RES SMD 316 OHM 0.1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1462443 pcs Datuen fitxa RNCF0805BTC316R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.125W, 1/8W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series RNCF
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RNCF0805BTC316R Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 316 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1%
deskribapena RES SMD 316 OHM 0.1% 1/8W 0805 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film