RNCF0805BTC29K4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BTC29K4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0805BTC29K4
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 29.4K OHM 0.1% 1/8W 0805
Fitxak: 1.RNCF0805BTC29K4.pdf2.RNCF0805BTC29K4.pdf
  • Mezua
RNCF0805BTC29K4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0805BTC29K4 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 29.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1931755 pcs Datuen fitxa 1.RNCF0805BTC29K4.pdf2.RNCF0805BTC29K4.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RNCF Erresistentzia 29.4 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RNCF 20 T2 29.4K 0.1% R