RNCF0603DKC20K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603DKC20K0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0603DKC20K0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 20K OHM 0.5% 1/10W 0603
Fitxak: 1.RNCF0603DKC20K0.pdf2.RNCF0603DKC20K0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RNCF0603DKC20K0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0603DKC20K0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 20K OHM 0.5% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1792513 pcs Datuen fitxa 1.RNCF0603DKC20K0.pdf2.RNCF0603DKC20K0.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Series RNCF Erresistentzia 20 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak RNC 16 T2 20K 0.5% I