RNCF0603BTE1K21
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603BTE1K21 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0603BTE1K21
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 1.21K OHM 0.1% 1/10W 0603
Fitxak: 1.RNCF0603BTE1K21.pdf2.RNCF0603BTE1K21.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RNCF0603BTE1K21ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0603BTE1K21 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 1.21K OHM 0.1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2178525 pcs Datuen fitxa 1.RNCF0603BTE1K21.pdf2.RNCF0603BTE1K21.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Series RNCF Erresistentzia 1.21 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak RNCF0603BTE1K21-ND
RNCF0603BTE1K21TR
RNCF16T91.21KBRTR
RNCF16T91.21KBRTR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.21 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film