RNCF0603BTC38K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603BTC38K3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0603BTC38K3
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 38.3K OHM 0.1% 1/10W 0603
Fitxak: 1.RNCF0603BTC38K3.pdf2.RNCF0603BTC38K3.pdf
  • Mezua
RNCF0603BTC38K3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0603BTC38K3 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 38.3K OHM 0.1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1888201 pcs Datuen fitxa 1.RNCF0603BTC38K3.pdf2.RNCF0603BTC38K3.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Series RNCF Erresistentzia 38.3 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak RNC 16 T2 38.3K 0.1% R