RNCF0603BTC316K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603BTC316K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0603BTC316K
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 316K OHM 0.1% 1/10W 0603
Fitxak: 1.RNCF0603BTC316K.pdf2.RNCF0603BTC316K.pdf
  • Mezua
RNCF0603BTC316Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0603BTC316K fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 316K OHM 0.1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2088132 pcs Datuen fitxa 1.RNCF0603BTC316K.pdf2.RNCF0603BTC316K.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Series RNCF Erresistentzia 316 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 316 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film