RNCF0402DTC51R1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402DTC51R1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0402DTC51R1
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 51.1 OHM 0.5% 1/16W 0402
Fitxak: 1.RNCF0402DTC51R1.pdf2.RNCF0402DTC51R1.pdf
  • Mezua
RNCF0402DTC51R1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0402DTC51R1 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 51.1 OHM 0.5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5897075 pcs Datuen fitxa 1.RNCF0402DTC51R1.pdf2.RNCF0402DTC51R1.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RNCF Erresistentzia 51.1 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 51.1 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film