RNCF0402BTE12K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402BTE12K3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0402BTE12K3
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 12.3K OHM 0.1% 1/16W 0402
Fitxak: 1.RNCF0402BTE12K3.pdf2.RNCF0402BTE12K3.pdf
  • Mezua
RNCF0402BTE12K3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0402BTE12K3 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 12.3K OHM 0.1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2180069 pcs Datuen fitxa 1.RNCF0402BTE12K3.pdf2.RNCF0402BTE12K3.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RNCF Erresistentzia 12.3 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak RNCF0402BTE12K3TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 12.3 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film