RNCF0402BTC46R4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402BTC46R4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0402BTC46R4
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 46.4 OHM 0.1% 1/16W 0402
Fitxak: 1.RNCF0402BTC46R4.pdf2.RNCF0402BTC46R4.pdf
  • Mezua
RNCF0402BTC46R4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0402BTC46R4 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 46.4 OHM 0.1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2287262 pcs Datuen fitxa 1.RNCF0402BTC46R4.pdf2.RNCF0402BTC46R4.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RNCF Erresistentzia 46.4 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 46.4 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film