RNCF0402BTC15R8
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNCF0402BTC15R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0402BTC15R8
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES SMD 15.8 OHM 0.1% 1/16W 0402
Fitxak: 1.RNCF0402BTC15R8.pdf2.RNCF0402BTC15R8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
RNCF0402BTC15R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0402BTC15R8 fabrikatzailea Stackpole Electronics Inc.
deskribapena RES SMD 15.8 OHM 0.1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1379561 pcs Datuen fitxa 1.RNCF0402BTC15R8.pdf2.RNCF0402BTC15R8.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.063W, 1/16W
Tentsioa - Tasa 0402 Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series RNCF
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0402 (1005 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RNCF0402BTC15R8 Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 15.8 Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1%
deskribapena RES SMD 15.8 OHM 0.1% 1/16W 0402 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film