RNCF0201DTC51R1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCF0201DTC51R1
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 51.1 OHM 0.5% 1/32W 0201
Fitxak: 1.RNCF0201DTC51R1.pdf2.RNCF0201DTC51R1.pdf
  • Mezua
RNCF0201DTC51R1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCF0201DTC51R1 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 51.1 OHM 0.5% 1/32W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3070030 pcs Datuen fitxa 1.RNCF0201DTC51R1.pdf2.RNCF0201DTC51R1.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm)
Series RNCF Erresistentzia 51.1 Ohms
Energia (Watts) 0.03W, 1/32W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.011" (0.28mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 51.1 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film