RMCP2512JT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RMCP2512JT1R00
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 1 OHM 5% 2W 2512
Fitxak: RMCP2512JT1R00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
RMCP2512JT1R00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RMCP2512JT1R00 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 1 OHM 5% 2W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 723056 pcs Datuen fitxa RMCP2512JT1R00.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Series RMCP Erresistentzia 1 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film