RMCP2010FT887K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCP2010FT887K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RMCP2010FT887K
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 887K OHM 1% 1W 2010
Fitxak: 1.RMCP2010FT887K.pdf2.RMCP2010FT887K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
RMCP2010FT887Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RMCP2010FT887K fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 887K OHM 1% 1W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1026485 pcs Datuen fitxa 1.RMCP2010FT887K.pdf2.RMCP2010FT887K.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series RMCP Erresistentzia 887 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 887 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film