RMCF2512JT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512JT1R00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RMCF2512JT1R00
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 1 OHM 5% 1W 2512
Fitxak: 1.RMCF2512JT1R00.pdf2.RMCF2512JT1R00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RMCF2512JT1R00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RMCF2512JT1R00 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 1 OHM 5% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 266832 pcs Datuen fitxa 1.RMCF2512JT1R00.pdf2.RMCF2512JT1R00.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Series RMCF Erresistentzia 1 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Original-Reel®