RMCF1210JT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JT1R00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RMCF1210JT1R00
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 1 OHM 5% 1/2W 1210
Fitxak: 1.RMCF1210JT1R00.pdf2.RMCF1210JT1R00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
RMCF1210JT1R00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RMCF1210JT1R00 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 1 OHM 5% 1/2W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6276008 pcs Datuen fitxa 1.RMCF1210JT1R00.pdf2.RMCF1210JT1R00.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series RMCF Erresistentzia 1 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak RMCF 1/4 1 5% R