RMCF1210FT887R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT887R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RMCF1210FT887R
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 887 OHM 1% 1/2W 1210
Fitxak: 1.RMCF1210FT887R.pdf2.RMCF1210FT887R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
RMCF1210FT887Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RMCF1210FT887R fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 887 OHM 1% 1/2W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5114105 pcs Datuen fitxa 1.RMCF1210FT887R.pdf2.RMCF1210FT887R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series RMCF Erresistentzia 887 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak RMC 1/4 887 1% R