RMCF1206FT887K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT887K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RMCF1206FT887K
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 887K OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.RMCF1206FT887K.pdf2.RMCF1206FT887K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RMCF1206FT887Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RMCF1206FT887K fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 887K OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18761024 pcs Datuen fitxa 1.RMCF1206FT887K.pdf2.RMCF1206FT887K.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series RMCF Erresistentzia 887 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak RMCF 1/8 887K 1% R