RMCF0805ZG0R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805ZG0R00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RMCF0805ZG0R00
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0 OHM JUMPER 1/8W 0805
Fitxak: 1.RMCF0805ZG0R00.pdf2.RMCF0805ZG0R00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
RMCF0805ZG0R00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RMCF0805ZG0R00 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 0 OHM JUMPER 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49492202 pcs Datuen fitxa 1.RMCF0805ZG0R00.pdf2.RMCF0805ZG0R00.pdf
tolerantzia Jumper Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RMCF Erresistentzia 0 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)