RMCF0805JG18K0TR
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805JG18K0TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RMCF0805JG18K0TR
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 18K OHM 5% 1/8W 0805
Fitxak: 1.RMCF0805JG18K0TR.pdf2.RMCF0805JG18K0TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
RMCF0805JG18K0TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RMCF0805JG18K0TR fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 18K OHM 5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43101058 pcs Datuen fitxa 1.RMCF0805JG18K0TR.pdf2.RMCF0805JG18K0TR.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RMCF Erresistentzia 18 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RMC 1/10 18K 5% G