RMCF0603FT1M21
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT1M21 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RMCF0603FT1M21
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 1.21M OHM 1% 1/10W 0603
Fitxak: 1.RMCF0603FT1M21.pdf2.RMCF0603FT1M21.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
RMCF0603FT1M21ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RMCF0603FT1M21 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 1.21M OHM 1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26415287 pcs Datuen fitxa 1.RMCF0603FT1M21.pdf2.RMCF0603FT1M21.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Series RMCF Erresistentzia 1.21 MOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak RMC 1/16 1.21M 1% R