RMCF0402JT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402JT1R00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RMCF0402JT1R00
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 1 OHM 5% 1/16W 0402
Fitxak: 1.RMCF0402JT1R00.pdf2.RMCF0402JT1R00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RMCF0402JT1R00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RMCF0402JT1R00 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 1 OHM 5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 947940 pcs Datuen fitxa 1.RMCF0402JT1R00.pdf2.RMCF0402JT1R00.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RMCF Erresistentzia 1 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak RMCF0402JT1R00CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film