RMCF0402FT21K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT21K5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RMCF0402FT21K5
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 21.5K OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: 1.RMCF0402FT21K5.pdf2.RMCF0402FT21K5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
RMCF0402FT21K5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RMCF0402FT21K5 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 21.5K OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61213497 pcs Datuen fitxa 1.RMCF0402FT21K5.pdf2.RMCF0402FT21K5.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RMCF Erresistentzia 21.5 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak RMCF 1/16S 21.5K 1% R