RGC0402DTD17K8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0402DTD17K8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RGC0402DTD17K8
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 17.8K OHM 0.5% 1/16W 0402
Fitxak: 1.RGC0402DTD17K8.pdf2.RGC0402DTD17K8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
RGC0402DTD17K8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RGC0402DTD17K8 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 17.8K OHM 0.5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10937426 pcs Datuen fitxa 1.RGC0402DTD17K8.pdf2.RGC0402DTD17K8.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RGC Erresistentzia 17.8 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak RGC 1/16S T1 17.8K 0.5% R