RC14JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JT9R10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC14JT9R10
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 9.1 OHM 1/4W 5% AXIAL
Fitxak: 1.RC14JT9R10.pdf2.RC14JT9R10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RC14JT9R10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC14JT9R10 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 9.1 OHM 1/4W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 795313 pcs Datuen fitxa 1.RC14JT9R10.pdf2.RC14JT9R10.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series RC Erresistentzia 9.1 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RC 1/4 9.1 5% R