RC12JT9K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JT9K10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC12JT9K10
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 9.1K OHM 1/2W 5% AXIAL
Fitxak: 1.RC12JT9K10.pdf2.RC12JT9K10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RC12JT9K10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC12JT9K10 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 9.1K OHM 1/2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 864567 pcs Datuen fitxa 1.RC12JT9K10.pdf2.RC12JT9K10.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Series RC Erresistentzia 9.1 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RC 1/2 9.1K 5% R