RAVS164DJT470R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVS164DJT470R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RAVS164DJT470R
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 470 OHM 1206
Fitxak: 1.RAVS164DJT470R.pdf2.RAVS164DJT470R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RAVS164DJT470Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RAVS164DJT470R fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES ARRAY 4 RES 470 OHM 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5295014 pcs Datuen fitxa 1.RAVS164DJT470R.pdf2.RAVS164DJT470R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series RAVS Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 470
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), Convex Beste izenak Q7634352E
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Deskribapen zehatza 470 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex