RAVF104DFT9K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF104DFT9K10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RAVF104DFT9K10
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 9.1K OHM 0804
Fitxak: 1.RAVF104DFT9K10.pdf2.RAVF104DFT9K10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
RAVF104DFT9K10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RAVF104DFT9K10 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES ARRAY 4 RES 9.1K OHM 0804 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4308286 pcs Datuen fitxa 1.RAVF104DFT9K10.pdf2.RAVF104DFT9K10.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Series RAVF Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 9.1k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0804, Convex, Long Side Terminals Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Erresistentzia kopurua 4 Pin kopurua 8
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Deskribapen zehatza 9.1k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals Zirkuitu mota Isolated