NSM2615JT5R60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NSM2615JT5R60
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 5.6 OHM 5% 1W 2615
Fitxak: NSM2615JT5R60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
NSM2615JT5R60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NSM2615JT5R60 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 5.6 OHM 5% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 156888 pcs Datuen fitxa NSM2615JT5R60.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2615 Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.150" W (6.60mm x 3.81mm)
Series SM Erresistentzia 5.6 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2615 (6538 Metric), J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.155" (3.94mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5.6 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2615 (6538 Metric), J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Wirewound Konposizio Wirewound