MVM3JB300R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MVM3JB300R
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 300 OHM 3W 5% RADIAL
Fitxak: 1.MVM3JB300R.pdf2.MVM3JB300R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
MVM3JB300Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MVM3JB300R fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 300 OHM 3W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 836008 pcs Datuen fitxa 1.MVM3JB300R.pdf2.MVM3JB300R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Series MVM Erresistentzia 300 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 300 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film