MR3JB10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR3JB10L0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MR3JB10L0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.01 OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: 1.MR3JB10L0.pdf2.MR3JB10L0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
MR3JB10L0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MR3JB10L0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 0.01 OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 257361 pcs Datuen fitxa 1.MR3JB10L0.pdf2.MR3JB10L0.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Series MR Erresistentzia 10 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak MR 3 0.01 5% B