KAL10JBR750
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KAL10JBR750
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 0.75 OHM 5% 12.5W
Fitxak: KAL10JBR750.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
KAL10JBR750ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KAL10JBR750 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES CHAS MNT 0.75 OHM 5% 12.5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64628 pcs Datuen fitxa KAL10JBR750.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Series KAL
Erresistentzia 750 mOhms Energia (Watts) 12.5W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.421" (10.70mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 750 mOhms ±5% 12.5W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound