JW55ZA0R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
JW55ZA0R00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JW55ZA0R00
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0 OHM 3A JUMP AXIAL
Fitxak: 1.JW55ZA0R00.pdf2.JW55ZA0R00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
JW55ZA0R00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JW55ZA0R00 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 0 OHM 3A JUMP AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15683670 pcs Datuen fitxa 1.JW55ZA0R00.pdf2.JW55ZA0R00.pdf
tolerantzia Jumper Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa -
Series JW Erresistentzia 0 Ohms
Energia (Watts) - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua - Beste izenak JW 55 0 T
JW550T
JW550T-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0 Ohms Jumper Through Hole Resistor Metal Element