HDM14JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HDM14JT9R10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HDM14JT9R10
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 9.1 OHM 1/4W 5% AXIAL
Fitxak: 1.HDM14JT9R10.pdf2.HDM14JT9R10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
HDM14JT9R10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HDM14JT9R10 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 9.1 OHM 1/4W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6080511 pcs Datuen fitxa 1.HDM14JT9R10.pdf2.HDM14JT9R10.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -500/ +350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
Series HDM Erresistentzia 9.1 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 9.1 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film Konposizio Carbon Film