CSS2728FT68L0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSS2728FT68L0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.068 OHM 1% 3W 2827 WIDE
Fitxak: 1.CSS2728FT68L0.pdf2.CSS2728FT68L0.pdf
  • Mezua
CSS2728FT68L0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSS2728FT68L0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 0.068 OHM 1% 3W 2827 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 267124 pcs Datuen fitxa 1.CSS2728FT68L0.pdf2.CSS2728FT68L0.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2728 Tamaina / dimentsioa 0.264" L x 0.283" W (6.71mm x 7.19mm)
Series CSS Erresistentzia 68 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.049" (1.24mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 68 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Konposizio Metal Foil