CSS2728FT10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSS2728FT10L0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSS2728FT10L0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.01 OHM 1% 3W 2827 WIDE
Fitxak: 1.CSS2728FT10L0.pdf2.CSS2728FT10L0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
CSS2728FT10L0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSS2728FT10L0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 0.01 OHM 1% 3W 2827 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 330375 pcs Datuen fitxa 1.CSS2728FT10L0.pdf2.CSS2728FT10L0.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2728 Tamaina / dimentsioa 0.264" L x 0.283" W (6.71mm x 7.19mm)
Series CSS Erresistentzia 10 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Beste izenak CSS 2728 0.01 1% R
CSS27280.01FR
CSS27280.01FR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.049" (1.24mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil