CSS2010FT82L0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSS2010FT82L0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.082 OHM 1% 1W 2010
Fitxak: 1.CSS2010FT82L0.pdf2.CSS2010FT82L0.pdf
  • Mezua
CSS2010FT82L0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSS2010FT82L0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 0.082 OHM 1% 1W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 337699 pcs Datuen fitxa 1.CSS2010FT82L0.pdf2.CSS2010FT82L0.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Series CSS Erresistentzia 82 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 82 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Konposizio Metal Foil