CSRN2010FTR250
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2010FTR250 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSRN2010FTR250
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.25 OHM 1% 1W 2010
Fitxak: 1.CSRN2010FTR250.pdf2.CSRN2010FTR250.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
CSRN2010FTR250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSRN2010FTR250 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 0.25 OHM 1% 1W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 883774 pcs Datuen fitxa 1.CSRN2010FTR250.pdf2.CSRN2010FTR250.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Series CSRN Erresistentzia 250 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak CSRN 1 0.25 1% R