CSRF2010FG18L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF2010FG18L0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSRF2010FG18L0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.018 OHM 1% 1W 2010
Fitxak: 1.CSRF2010FG18L0.pdf2.CSRF2010FG18L0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
CSRF2010FG18L0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSRF2010FG18L0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 0.018 OHM 1% 1W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 421009 pcs Datuen fitxa 1.CSRF2010FG18L0.pdf2.CSRF2010FG18L0.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series CSRF Erresistentzia 18 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak CSRF10.018FGTR
CSRF10.018FGTR-ND
CSRF2010FG18L0TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.95mm) Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 18 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil