CSR2010FTR250
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2010FTR250 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSR2010FTR250
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.25 OHM 1% 1W 2010
Fitxak: 1.CSR2010FTR250.pdf2.CSR2010FTR250.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
CSR2010FTR250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSR2010FTR250 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 0.25 OHM 1% 1W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 813411 pcs Datuen fitxa 1.CSR2010FTR250.pdf2.CSR2010FTR250.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm)
Series CSR Erresistentzia 250 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak CSR 1 0.25 1% R