CSR0805FTR250
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805FTR250 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSR0805FTR250
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.25 OHM 1% 1/4W 0805
Fitxak: 1.CSR0805FTR250.pdf2.CSR0805FTR250.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
CSR0805FTR250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSR0805FTR250 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 0.25 OHM 1% 1/4W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1595785 pcs Datuen fitxa 1.CSR0805FTR250.pdf2.CSR0805FTR250.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CSR Erresistentzia 250 mOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 250 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film Konposizio Thick Film