CSR0603FTR250
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0603FTR250 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSR0603FTR250
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.25 OHM 1% 1/8W 0603
Fitxak: 1.CSR0603FTR250.pdf2.CSR0603FTR250.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
CSR0603FTR250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSR0603FTR250 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 0.25 OHM 1% 1/8W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1590547 pcs Datuen fitxa 1.CSR0603FTR250.pdf2.CSR0603FTR250.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series CSR Erresistentzia 250 mOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak CSR 1/8 0.25 1% R