CF14JT9M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT9M10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CF14JT9M10
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 9.1M OHM 1/4W 5% AXIAL
Fitxak: 1.CF14JT9M10.pdf2.CF14JT9M10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CF14JT9M10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CF14JT9M10 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 9.1M OHM 1/4W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21698316 pcs Datuen fitxa 1.CF14JT9M10.pdf2.CF14JT9M10.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea 0/ -1500ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Series CF Erresistentzia 9.1 MOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak CF 1/4 9.1M 5% R