CF12JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT9R10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CF12JT9R10
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 9.1 OHM 1/2W 5% AXIAL
Fitxak: 1.CF12JT9R10.pdf2.CF12JT9R10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
CF12JT9R10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CF12JT9R10 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 9.1 OHM 1/2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11490058 pcs Datuen fitxa 1.CF12JT9R10.pdf2.CF12JT9R10.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Series CF Erresistentzia 9.1 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak CF 1/2 9.1 5% R